TKDK'nın yeni Başkanı Kalender İl Koordinatörlüğünü ziyaret etti

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Başkanı Hakan Kalender, TKDK Samsun İl Koordinatörlüğünü ziyaret ederek, yeni çağrı dönemi tanıtım faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

TKDK'nın yeni Başkanı Kalender İl Koordinatörlüğünü ziyaret etti

TKDK Başkanı Kalender, TKDK Samsun İl Koordinatörü Dr. Bülent Turan ve birim amirleriyle yeni çağrı dönemi tanıtım faaliyetleri başta olmak üzere, TKDK'nın Samsun'a kazandırdığı yatırımlar hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Kalender, ziyarette yaptığı açıklamada, 3. çağrıyla önemli bir hibenin yatırımcılara sunulduğunu ve bu hibenin etkin kullanılması için Katılım Öncesi Kırsal Kalkınma Aracı (IPARD) hibelerinin kullanıldığı 42 il gibi Samsun'a da önemli bir görev düştüğünü söyledi.

Kalender, görüşmenin ardından İl Koordinatörü Turan ile IPARD tarafından desteklenen iki yatırımı ziyaret etti.

TARIMDANHABER
Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış.İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

* tarimdanhaber.com'da yayınlanan tüm yorumların cezai ve hukuki sorumluluğu yorumu yapan kişinin kendisine aittir. tarimdanhaber.com yapılan yorumlarla ilgili herhangi bir konuda sorumluluk kabul etmemektedir.
* Yorum yapan kişiler tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi değildir. İlgili yorumlar hakkında tarafımıza başvurulmadığı sürece ilgili içeriğin hukuka uygunluğu tarafımızdan denetlenmemektedir.
* Yapılan yorumlar kişiler tarafından oluşturulduğu için bu yorumların doğruluğu ve güncel bilgiler olup olmadığı tarimdanhaber.com tarafından kabul edildiği anlamına gelmemektedir.

Tarımsal Kuruluşlar HABERLERİ